CZ EN
Služby

Měření na motorovém dynamometru


Nabízíme měření a ladění řídících systémů na motorovém dynamometru. V rámci ladění motoru Vám můžeme nabídnout buďto komplexní řešení elektroniky Vašeho motoru, kdy Vám osadíme Váš motor všemi potřebnými snímači, vyrobíme na míru motorovou kabeláž, dodáme řídící jednotku, event. dataloger a vše zprovozníme a naladíme včetně implementace do vozidla, nebo pokud již máte elektroinstalaci a řídící systém, tak se jej pokusíme využít. V obou případech budeme zohledňovat úsporu Vašich nákladů.

Umožňujeme sledování všech parametrů chodu motoru v reálném čase a jejich záznam, testování různých komponent a porovnání jejich vlivu na chování motoru, testování různých paliv včetně zemního plynu, odborné konzultace a pomoc při řešení problémů.

Po dohodě jsme schopni zajistit i veškeré další služby v oblasti ladění a měření spalovacích motorů, jako např. měření a vyhodnocení pracovních tlaků válců a jejich záznam, dlouhodobé životnostní a emisní zkoušky motoru, měření parazitních ztrát motoru, bezzápalové zaběhnutí motoru nebo optimalizaci řídících systémů na válcové brzdě i pro vozidla 4x4.